הרזיה ואנרגיה בריאה

מחפשים את השיטה לרדת במשקל בלי לספור קלוריות וגם להרגיש אנרגיה?

בשיטה שמבוססת על תזונה לטיפול במערכת העיכול, בלוטת התריס וההורמונים. בונים חילוף חומרים מעלה את הקלוריות למסלול יצירת אנרגיה ולא ליצירת שומן.

 

כנטורופתית, אני נגשת לנושא ההרזיה עם כלים אחרים שלא סופרים את הקלוריות! ביחד אנחנו בודקים איך הגוף שלך משתמש בקלוריות, האם חילוף החומרים שלך במסלול צבירת שומן או במסלול ייצור אנרגיה והרזיה? 

לא סופרים קלוריות

אבל כן בודקים איך הגוף משתמש בקלוריות. אני חושבת שירידה במשקל היא תוצאה של מערכת עיכול שיש בה ספיגה טובה של המזון, בלוטת תריס מאוזנת והורמונים פעילים. ככה בונים תהליך שיגרום להרזיה ואנרגיה בריאה.

איפה מתחילים?

תהליך ההרזיה מבוסס על אבחון נכון של מצב חילוף החומרים בגוף שלך

  • בדיקות דם (לאבחון המצב ההורמונלי, שומנים בדם, סוכר ומצב בלוטת התריס)
  • התלונות הרפואיות (יתנו מידע חשוב לגבי חילוף החומרים בגוף שלך)
  • טמפ' הגוף שלך (תגלה לנו כמה חום ואנרגיה הגוף שלך מייצר)

המטרה שלנו – אבחון

האבחון עוזר לנו להבין מה מצב חילוף החומרים בגוף שלך. באבחון מתבררות שאלות כמו: האם חוסר איזון הורמונלי הוא הגורם לעליה במשקל? מה מצב מערכת העיכול? האם ספיגת חומרי המזון במעיים טובה?

החזון שלנו להרזיה בריאה

על בסיס הנתונים אפשר לבנות עבורך תוכנית אישית ייחודית לך. עושים שינוי תזונה בקצב שלך. בצעדים קטנים עם תפריט טעים, מתכונים קלים וטיפים חילוף החומרים שלך יעלה על מסלול ניצול הקלוריות לאנרגיה וזה יגרום לירידה במשקל.

לעשות את הצעד הראשון

אתם רוצים להכיר את הדרך בה אני עובדת? כדי שתעשו את הצעד הראשון בכייף ובעלות מינמלית, הכנתי עבורכם תפריט יום לדוגמא. תוכלו להתחיל מייד בשינוי.

תראו אותי מסבירה הכל בסרטון שכאן ⇓ 
 לחצו כאן ועברו לרכישת התפריט והמתכונים

 

לרכישת התפריט היומי

רוצים פגישה לבניית תוכנית תזונה אישית? אתם יכולים לפנות אלי בטלפון 053-3384575 או במייל PAZITHP@GMAIL.COM, נשוחח ואכוון אתכם איך לגרום להרזיה ואנרגיה בריאה.

כתיבת תגובה