מאז ומתמיד הקסים אותי הגוף האנושי, עניין אותי להבין איך הוא פועל, מה מניע אותו ומתי הוא במיטבו?
הסקרנות הזו, הביאה אותי בתחילת דרכי המקצועית ללמוד ביולוגיה ולהתמחות כמדריכת אירובי וכושר.
תפיסת האחדות בין גוף לנפש וההבנה שיש ביכולתנו להשפיע על הבריאות שלנו הנחתה אותי והאירה את דרכי לאורך כל שנותיי.
למדתי נטורופתיה בתל אביב והתמחיתי בישראל ובאירופה במגוון רחב מאוד של שיטות וגישות מתחום הרפואה הטבעית והמודעות הרוחנית: תזונה, צמחי מרפא, תוספי מזון, פרחי בך, רפלקסולוגיה, במקביל ללימודי אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה. כאשר גילתי את כוחו של הריפוי הטבעי, למדתי להעדיף את צמחי המרפא ותזונה וויטמינים על פני פתרונות אחרים.
גם את שלושת ילדיי ילדתי בבריאות, ללא כל תרופת הרגעה, בזכות כלים ומיומנויות טבעיות בלבד!
חייתי 11 שנים בצרפת ובבלגיה ומזה 4 שנים שאני מאושרת לחזור לישראל ולעבוד כאן עם נשים וגברים שמבינים שבאמצעות הכלים הנכונים, יש באפשרותנו ליצור לעצמנו בריאות טובה ושמחה לחלום ולהגשים.
בעשייה המקצועית שלי אני מרגישה שליחות להעביר ידע שמאפשר איזון, ריפוי ושמחת חיים. החזון שלי הוא לאפשר גם לך ולעוד אנשים רבים את הכלים המדהימים של תזונה וסגנון חיים בריא.

באתר כאן תמצאי תכנים מעניינים שאני מעדכנת באופן שוטף: מתכונים בריאים, קטעי וידאו, שיעורים מצולמים, גם תאריכים לפגישות קבוצתיות, סדנאות מרוכזות והדרכות אישיות.

את מוזמנת ליצור איתי קשר בכל שאלה, לכתוב לי תגובות ולשתף חברים. אשמח ללמוד מהניסיון שלך וגם לשתף אותך בידע שצברתי בנושאי תזונה בריאה, סגנון חיים ומדיטציה.

אשמח לעבוד איתך באחת הסדנאות הקרובות, כך שתקבלי את הכלים הנכונים לתזונה בריאה וסגנון חיים שיאפשרו לך להרגיש אנרגטית, קורנת, שמחה ומלאה במוטיבציה לחלום ולהגשים.

את מוזמנת להצטרף לקהילה של "קול הגוף" ולקבל ממני עדכונים שוטפים על הפעילויות.

תודה שקראת ולהתראות באחת מהפעילויות הקרובות של "קול הגוף".

באהבה פזית