אין עשן בלי אש

זה הזמן לכבות את האש

הפסקת עישון

נזקי העישון ידועים לכולם, בעיקר למעשנים, שיודעים הייטב שהעישון אינו בריא וגורם נזקים בריאותיים (לשיניים, לחנכיים, לכלי הדם, לריאות), לצד נזקים אסטטיים (לעור, ריחות גוף, קמטים), נזקים כלכליים, סביבתיים והרשימה עוד ארוכה מאוד.
לסייע לאנשים להפסיק לעשן, עבורי זו שליחות!
עדיין לא הכרתי מעשן אחד, שאחרי שיחה כנה לא הודה שהוא משתוקק להפסיק לעשן, אבל לא עושה זאת כי הוא חושש וחושב שזה תהליך קשה ובלתי אפשרי כמעט עבורו. אז יש לי חדשות טובות לכל המעשנים שרוצים להפסיק אבל אל יודעים איך לעשות את זה: עם העזרה המתאימה, ניתן להפסיק לעשן בקלות, כמעט ללא מאמץ ובלי לעלות במשקל.

אני עובדת עם תוכנית מסודרת מותאמת אישית אותה פתחתי בשנים שעבדתי בצרפת, היא מבוססת על מדע האוריקולותרפיה (גירוי של נקודות רפלקס על גבי אפרכסת האוזן), משלבת הכוונה תזונתית התומכת בהפסקת העישון, לצד צמחי מרפא, השלמה של ויטמינים הדרושים להצלחה בהפסקת העישון וטיפים איך לשנות את הרגלי ההתנהגות בקלות. כל זה לצד התמיכה והמעקב נותנים תוצאות מדהימות ואנשים פתאום נושמים טוב, עולים במדרגות בקלות, מנשקים את הנכדים ואת בני הזוג בלי להתבייש, מקבלים מחמאות שהם נראים צעירים יותר ובריאים יותר.

עבורי זו שליחות וזה הכייף הכי גדול להיות חלק מתהליך כל כך משמעותי של אדם שהיה מעשן כבד בעבר והפסיק את ההרגל הלא בריא הזה.

אם אתם או אדם שאתם אוהבים רוצה להפסיק לעשן, תעבירו אליו את המידע הזה, שידע שיש לו אפשרות לחיות בריא יותר.

stopsmoking

כתיבת תגובה