הצטרפו אלי ברשתות חברתיות

איך להרזות ולשמור על אנרגיה גבוה?

גם אתם רוצים לרדת במשקל ולא ממש יודעים איך להתחיל ומה לעשות?

גם לכם זה נראה כמו קרב אבוד מראש כי נסיתם כבר המון דברים?

אולי אתם חוששים שבגלל ה’דיאטה’ תרגישו עייפים ובלי אנרגיות?

צודקים זה מתסכל כשרוצים לרדת במשקל ולא יודעים איפה להתחיל וכשלא עושים את זה נכון גם עלולים להרגיש עייפות.

תראו בעצמכם בוידאו שכאן ⇓ 

יש המון מידע, שיטות וגישות ובטח נדמה לכם שצריך להתחייב לזמן ארוך כדי לראות תוצאות. 

כנטורופתית, אני נגשת לנושא ההרזיה עם כלים אחרים שלא סופרים את הקלוריות!

מהי השיטה החדשה להרזיה ואנרגיה בריאה?

אצלי קודם כל אוכלים כדי לתת הזנה נכונה למערכת העיכול ובגישה שלי אני מתייחסת לאיזון של ההורמונים בגוף. השילוב של שתי המערכות הללו בגוף נותן את התוצאות הטובות ביותר: כך נוצרת תחושת שובע ארוכה, אנרגיה קבועה לאורך כל שעות היום, שינה משופרת, מצב רוח טוב וגם יורדים במשקל.

בעיניי ירידה במשקל היא לא המטרה, אלא התוצאה. אני יודעת (וזה גם מה שמדע הרפואה אומר) שאם מערכת העיכול פועלת בצורה טובה ויש איזון הורמונלי של הבלוטות השונות בגוף, אז התוצאה תהיה (גם) הרזיה, בנוסף ליתרונות בריאותיים משמעותיים מאוד.

איך אתם יכולים להשפיע על ההורמונים?

באמצעות תזונה ושתיה אנחנו כל הזמן משפיעים על ההורמונים שלנו. לדוגמא: כשאתם אוכלים משהו, הגוף מייד מפריש אינסולין שזה הורמון. כשאתם מתרגזים או בתקופה של סטרס קל או כבד, אז אתם מייצרים קורטיזול ואדרנלין, שהם הורמונים וגם להם יש קשר לחילוף החומרים בגוף ולהשמנה או הרזיה. 

להתחיל בצעדי תינוק Baby Step

הרזיה זה נושא רציני ועלול להיות קצת מבלבל וגם מתסכל. כדי שתעשו את הצעד הראשון בכייף, הכנתי עבורכם תפריט יום לדוגמא בו תוכלו להרגיש מייד איך זה לאכול ולהשפיע על מערכת העיכול ועל ההורמונים בגוף שלכם.

יום אחד מספיק כדי להרגיש?

אגלה לכם סוד, שבתפריט שתכתבתי יש תוכנית שתוכלו להתמיד בה ליותר מיום אחד ותוכלו להשתמש בארוחות העיקריות ובארוחות הביניים כהרגל לחיים. לתפריט שיצרתי מצורפים המתכונים, כך תגלו שיטה לתזונה חדשה שתשפיע לטובה על ההרזיה והאנרגיה שלכם. 

נכון שהרזיה לא מתרחשת ביום אחד?

גם המסע הארוך ביותר מתחיל בצעד הראשון והדלי מתמלא מטיפה לטיפה. כך גם התפריט שיצרתי הוא שיטה שלמה ויש בו הסברים, איורים והוא ישים אתכם על דרך המלך כדי שתעשו צעדים חכמים עבור ההרזיה הבריאה שלכם. לתפריט צרפתי טיפים חשובים בנושא שינה, נשימה, מים ופעילות גופנית כדי שתצליחו בהרזיה שלכם. התפריט עוצב בקפידה ע”י ערבה כהן אבישר מ’סטודיו יומיומי’ ויש בו חשיבה על כל הפרטים, כדי שיהיה לכם כייף.

לעשות את הצעד הראשון בקלות

תפריט של יום שלם של הרזיה ואנרגיה בריאה בעלות מינמלית כדי שיהיה לכם נוח גם בכיס ותוכלו להתחיל מייד בשינוי לחיות בגוף שאתם רוצים וראויים.

 לחצו כאן ותעברו לרכישת התפריט והמתכונים

 

לרכישת התפריט היומי

רוצים לדבר איתי?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן